www.xekrandegismi.com
iPhone Samsung Huawei Xiaomi Ekran Değişimi Servisi

J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 199 TL

2

Kadıköy Cep Dünyası olarak j7 prime ekran değişimi Fiyatı sadece 340 TL’dir. %100 orijinal parçalar ile ekran değişim 25 dakika içerisinde tamamen gözünüzün önünde yapılmaktadır. Üstelik J7 Prime ekran değişimi sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz cam da hediyemiz olmaktadır…

Samsung Galaxy J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Şeffaf bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Kadıköy Cep Dünyası, gözünüzün önünde sadece 25 dakika içerisinde yapmış olduğu ekran değişimi hizmetleri ile ekran değişimi sektöründe rakipsiz olduğunuz birçok kez kanıtlamayı başarmıştır.

J7 prime ön cam fiyatı vermiyoruz. Çünkü yapılan j7 prime ekran değişimi hizmetimiz komple ekran değişimi şeklinde yapılmaktadır. Yani iç ekran, ön cam ve dokunmatik panel aynı anda değiştirilmektedir.

J7 prime ön cam değişimi yapılmamasının temel sebebi teknik işlemler sırasında yüksek ısı uygulanması bunun sonucunda da ekranda sarı lekelerin oluşması ve dokunmatik hassasiyetinin zayıflamasıdır.

Çift Taraflı Ücretsiz Kargo Fırsatı İle J7 Prime Ekran Değişimi

Kadıköy’de hizmet veren mağazamıza gelecek durumda olmayan kişilere özel olarak çift taraflı ücretsiz kargo fırsatını sunmaktayız. Aynı günde kargolama sayesinde herhangi bir zaman kaybı asla yaşamazsınız. 

J7 orjinal ekran fiyatı sadece 340 TL’dir. Yapılan komple ekran değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü kalitesinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. J7 prime cam değişimi sonrasında tam 6 ay parça ve işçilik garantisi de vermekteyiz.

Samsung Galaxy ekran değişimi hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Samsung sertifikalı teknisyenler tarafından yapılan j7 prime 2017 ekran fiyatı 340 TL’dir.

J7 Prime Telefonumdaki Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran kırılması sonrasında en çok korkulan durumların başında kırılan telefonun içindeki verilerin silinmesi korkusudur. Müşteri memnuniyetine fazlası ile önem veren Kadıköy Cep Dünyası bu duruma da el atarak cihaza format atmaz ve veriler güvenli bir şekilde teknisyenler tarafından yedeklenir.

J7 prime telefonunuzu profesyonel bir ekibe teslim edip kafanız rahat bir şekilde gözünüzün önünde ekran değişimi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle tanışın…

İş ve sosyal yaşantınız için verilerinizin kaybolmamasını istiyorsanız ”Kadıköy Cep Dünyası” ilk tercihiniz olmalıdır. j7 Prime ekran fiyatı ile ilgili size özel tekliflerden yararlanmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz

 

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.