www.xekrandegismi.com
iPhone Samsung Huawei Xiaomi Ekran Değişimi Servisi

Samsung Kırık Ekran Tamiri Fiyatı Kadıköy Teknik Servis

5

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı Kadıköy Teknik servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kadıköy Cep Dünyası uzman personelleri olarak Kadıköy Ekran Değişimi hizmetlerini ve cep telefonu tamiri hizmetlerini kusursuz bir hizmet anlayışı ile yapmaktayız. Sizde Telefon ekran değişimi fiyatı ile ilgili bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı Kadıköy Teknik Servis

kadikoy cep dunyasi logo

Kadıköy’de en iyi cep telefonu tamiri denilince akla gelen ilk firma olmanın gururu ile kırık ekran tamiri fiyatı Kadıköy ve çevresinde en uygun fiyatı firmamız vermektedir. Cep telefonu bakım, onarım ve ekran değişimi konusunda uzman olan personellerimiz sadece 25 dakika içerisinde ekran değişimi hizmetleri sunmaktadırlar.

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan hizmetlerimizde telefon ekran değişimi fiyatı oldukça uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Her daim müşteri memnuniyeti konusunda uzman olan personel kadromuz yapmış oldukları ekran değişimi sonrasında müşterilerinden gelen revize taleplerine de ücretsiz bir şekilde olumlu yanıt vermektedir.

Her model cihaza uygun olarak seçilen personel kadromuz sayesinde özellikle hangi Samsung telefon modelini getirirseniz getirin sadece 25 dakika içerisinde onarım işlemi yapılmaktadır.

Kadıköy Ekran Değişimi hizmetlerimizden yararlanmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Tekliflerinizi Samsung s6 ekran değişimi fiyatı, Samsung j7 ekran değişimi ve Samsung j2 ekran değişimi fiyatı şeklinde iletirseniz çok daha sağlıklı teklifler alabileceğinizi söyleyebiliriz.

s7 Ekran Değişimi Fiyatı ve Ücretsiz Kargo Fırsatı

ucretsiz kargo telefon tamiri

%100 orijinal seri numaralı ürünleri le s7 ekran değişimi fiyatı sadece 750 TL’dir. S7 ekran değişimi fiyatı ile ilgili özel tekliflerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

s7 Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri veya s7 ön cam değişimi fiyatı gibi teklifler vermiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm s7 ekran değişimi hizmetleri komple ekran değişimi olarak yapılmaktadır. Yani iç ekran, dış panel ve dokunmatik ekranı komple değiştirerek sorunlarınızın nüksetmesinin önüne geçiyoruz.

Samsung s7 ekran değişimi fiyatı yanı sıra Samsung s6 ekran değişimi fiyatı ve Samsung j7 ekran değişimi fiyatı ile ilgili bilgiler de alabilirsiniz. Cep iletişim Kadıköy hizmetlerimizde her daim en kaliteli hizmetleri sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 

Tamamen Göz Önünde Ekran Değişimi

profesyonel ekran tamiri 1

Firmamız tamamen şeffaf bir anlayışla ekran değişimi hizmetleri vermektedir. Kadıköy Cep Dünyası personelleri olarak cep telefonu tamiri konusunda büyük bir titizlik ile çalışmalar yürütmekteyiz.

Yapmış olduğumuz ekran değişimi hizmetleri sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz cam da hediyemiz olmaktadır. Kadıköy Cep Dünyası mağazasına gelecek durumunuz yoksa da ücretsiz ve aynı gün kargo fırsatı ile kırılan cep telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

kadıköy-cep-dünyası-tam-takım

Kadıköy Teknik Servisi ile iletişime geçmek için vakit kaybetmeyin. Hemen 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz..

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.