www.xekrandegismi.com
iPhone Samsung Huawei Xiaomi Ekran Değişimi Servisi

Samsung Ekran Değişimi ve Tamiri

4

Samsung ekran değişimi 2019 Güncel Fiyat listesi

İşletmemizde bir çok telefonun ekran değişimi yapıldığı Samsung modellerinde de ekran değişimi yapılmaktadır. Yapılan samsung galaxy ekran değişimi tarafımızca garanti altına alınmaktadır. Garanti süresi boyunca tarafımızca yapılmış işlemlerden kaynaklı bir problem ya da memnuniyetsizlikle karşılaşırsanız firmamız mağduriyetinizi memnuniyetle giderecektir.

Samsung Ekran, Dokunmatik Ya Da Donanımsal İşlemler Yaparken Bilgileriniz Silinir mi?

Samsung ekran değişimi yapılırken ya da diğer işlemler yapılırken bilgileriniz silinmez ya da zarar gelmez. Telefonunuzu teslim ettiğiniz gibi alırsınız.

 

Samsung Dokunmatik Ekran Değişimi Yapmamız İçin Kargo Kabul Ediyor Muyuz?

Evet kabul ediyoruz. İşletmemizin kurumsal anlaşma yaptığı kargo şirketi vardır. Bizimle iletişime geçtiğinizde bu konuda size detaylı açıklamaları yaparız. Telefonuzu bize kargo ile gönderdiğinizde telefon ekran değişimi yaparken arzu ederseniz sizi görüntülü olarak arayabiliriz. Ya da ekran değişimi yaparken video kayıt yapıp sizinle paylaşabiliriz.

Ekranımın Tamamını Değiştirmek Yerine Sadece Ön Cam Değişimi Yapabilir Miyim?

Firmamız samsung galaxy ön cam değişimi yapmamaktadır. Nedeni ise ekran değişimi yapmak için yüksek ısı kullanılmasıdır. Isı kullanılması sonucu ekranda piksellenme oluşmaktadır ve eriyen yapışkan maddeler telefona zarar verebilir.
Biraz daha az maliyete cam değiştirecğim derken telefonunuzdan olabilirsiniz ya da telefonun performansı eskisi gibi olmayabilir. Telefonlarınızı uzun süre kullanmanızı isteriz ve size ön cam değiştirmeyi tavsiye etmiyoruz.

Samsung ekran değişimi güncel fiyat bilgilerine buradan bakabilirsiniz.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.