www.xekrandegismi.com
iPhone Samsung Huawei Xiaomi Ekran Değişimi Servisi

Xiaomi Ekran Değişimi ve Xiaomi Cep Telefonu Hakkında bilmedikleriniz !!

5

Xiaomi ekran değişimi işlemlerini hizli ve güvenli bir şekilde Yapan Kadıköy cep dünyası Xiaomi markasını değerlendirdik.

Xiaomi veya Redmi Markası ile teknoloji sektöründe çıkardığı modellerle piyasaya hızlı bir giriş yapan Xiaomi markası son günlerde oldukça fazla tercih ediliyor.

Xiaomi son çıkardığı modeller nelerdir?

Xiaomi Türkiye’de açtığı mağazalarla Türkiye pazarında olmak için büyük caba sarf etiklerini dile getirdi. En yeni modellerini mi 8, mi 8 se ve mi mix 3 ile baya beğeni toplayan Xiaomi markası red mi modelleri ile daha uygun fiyatlarla piyasaya sürerek bir alt sekmen kullanıcıya’da ulaşmış oldu.

En çok ekranı kırılan ve ekran değişimi yapılan xiaomi modelleri hangileridir?

Xiaomi teknoloji Türkiye’deki kullanıcıların çok beğenilme nedenlerinden bir tanesi de ekran kalitesinin çok iyi olmasından kaynaklanıyor. İşte bu ekran bu kadar iyi olmasından kaynaklanan ekran kırılmaların çok olmasıdır. En çok kırılan ekran modellerini şunlardır Mİ5, Mİ 5S, Mİ 4, Mİ note 4 modellerin başında geliyor diyebiliriz.

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları Pahalı mı ?

Kadıköy cep dünyası firma olarak müşterileri için genel piyasaya araştırması yaparak en uygun xiaomi ekran değişimi 2019 güncel fiyat listesi’ni sizin için yayınladık.

Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi mi 3 ekran değişimi fiyatı 189 TL

Xiaomi mi 5 ekran  fiyatı 239 TL

Xiaomi mi 5S ekran fiyatı 249 TL

Xiaomi mi 4 ekran  fiyatı 189 TL

Xiaomi note 4 ekran fiyatı 219 TL

Xiaomi Mİ Max ekran değişimi fiyatı 239 TL

kadıköy cep dünyası teknik servis ekibi

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.